web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Prekybos automatai sveikatos apsaugos sektoriui

   

  Šiuolaikiniame konkuruojančiame sveikatos apsaugos pasaulyje ligoninės susiduria su vis sudėtingesniais biudžetais ir dar įžvalgesniais klientais, reikalaujančiais paties aukščiausio standarto. Jūsų sėkmė gali priklausyti nuo galimybės nukreipti dėmesį į savo pagrindinę verslo veiklą, kasdienį ligoninės valdymą ir į visus dalykus, susijusius su klientų pasitenkinimu.

  Mes siūlome:

  o     plataus asortimento užkandžius bei gėrimus personalui, pacientams ir lankytojams;
  o     nuo 1 m2 prekybos vietos iki visą parą ir visą savaitę veikiančio atskiro restorano laukiamajame bei viską, kas yra tarp jų;
  o     plataus masto kavos virimo sistemas pacientams;
  o     platų produktų asortimentą, įskaitant subalansuotus pasirinkimus sveikai gyvenantiems asmenims;
  o     diferencijuotos kainodaros potencialą personalui ir kitiems asmenims;
  o     praktišką grynųjų pinigų nereikalaujančią mokėjimo kortelę personalui bei lankytojams;
  o     Patrauklus pateikimas ir marketinginis palaikymas


  Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie prekybos paslaugas Jūsų vietovėje, susisiekite su „Selecta“ atstovu

  Maloni pertrauka lankytojams
  Lankytojams tokia prekybos vieta gali tapti daug daugiau, nei tik greitai paruoštos kavos puodelis. Veikianti visą parą ir visą savaitę, tai gali būti vieta stabtelėti, pamąstyti, taip pat užkąsti 10:00 valandą vakaro, pamiršus pavalgyti ir kai kavinė jau uždaryta.

  Nauja patirtis Jūsų darbuotojams
  Trumpa poilsio valandėlė visuomet būtina produktyviai dienai darbe. Seselėms, gydytojams, valymo personalui, administracijai – visiems kartkartėmis reikia pertraukos. Ir nesvarbu, ar ši pertrauka tampa kavos, šaltojo gėrimo, ar užkandžio pertraukėle, „Selecta“ gali suteikti visko, ko reikia iš tikrųjų atsigaivinti Jūsų darbuotojams.

  Kavos pertraukėlė pacientams
  „Selecta“ gali pasiūlyti viską, ko Jums reikia, pristatydama kavą į palatas. Mes turime daugybę galimybių, tad Jūs tikrai atrasite tokį derinį, kuris idealiai atitiks ir Jūsų, ir Jūsų pacientų poreikius.