web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Pilnas aptarnavimas

  „Selecta" pilno aptarnavimo paslauga skirta įmonėms, kuriose visą darbo laiką ir jėgas siekiama sutelkti į pagrindinę įmonės veiklą, o tokius „darbus", kaip kavos virimas ir rūpinimasis užkandžiais, siekiama perduoti kitiems.
  Pristatysime tinkamiausią automatą su Jums paruoštu produktų asortimentu. Siūlome tik aukščiausios kokybės įrenginius ir produktus, laiku užpildome automatus naujais produktais. Reguliariai atliekame higieninio valymo ir techninės priežiūros darbus. Mūsų paslaugos apima ir prekybos apskaitą, logistiką, pinigų inkasavimą, prekybos taškų planavimą, kokybės priežiūrą ir atliekų utilizavimą.
  Pilno „Selecta" aptarnavimo sutartis gali būti keičiama atsižvelgiant į kliento poreikius. Nuolatinė kokybės kontrolė ir savo paslaugų efektyvumo tikrinimas skirtas tam, kad įrenginiai visada tinkamai veiktų, o paslaugos atitiktų mūsų klientų lūkesčius.
  „Selecta" pilno aptarnavimo paslaugos gali būti teikiamos ir tuo atveju, jei klientas automatus nusiperka. Jums tereikia mėgautis gėrimais ir užkandžiais. Viskuo kitu pasirūpinsime mes.

  viešose vietose

  Modernūs „Selecta" automatai viešųjų vietų lankytojams suteikia galimybę bet kuriuo paros metu pasistiprinti užkandžiais, išgerti gaivinamųjų gėrimų.
  „Selecta" aparatai gali pasiūlyti labai daug - pupelių ir filtruotos kavos, kapučino, espreso, café au lait ir kitų karštų ir gaivinamųjų gėrimų.
  „Selecta" kioskuose-automatuose gali būti pardavinėjami šokoladiniai batonėliai, traškučiai, saldumynai, higienos reikmenys, kramtomoji guma, ir, jei pageidaujate, gaivinamieji gėrimai.
  Mūsų asortimente yra apie 90 kioskams skirtų produktų.

  Visą dėmesį skirkite pagrindiniam darbui, o Selecta padės išrinkti tinkamiausią automatą bei parinks reikalingas paslaugas.

  public vending

  „Selecta" nemokamai pristato ir įrengia savo automatus bei vykdo produktų tiekimą ir užpildymą, automato valymą, remontą, prekybos apskaitą ir keičia produktų asortimentą.
  Vienam automatui pastatyti užtenka maždaug vieno kvadratinio metro ploto. Visi automatai turi būti prijungti prie elektros tinklo, o karštų gėrimų automatai - ir prie vandentiekio.
  Vartotojai produktų iš automatų įsigyja už monetas. Mes nustatome parduodamų produktų kainas, iš automatų surenkame ir apskaitome gautas pajamas, sumokame PVM. Be abejo, prieš pasirašydami sutartį, įvertiname, ar konkrečioje vietoje bus pakankamas potencialių pirkėjų srautas, kad mūsų investicijos galėtų atsipirkti.

  public vending

  „Selecta" automatai veikia visą parą. Kai darbas veja darbą, kai reikia skubėti, tartis su kitais, trumpa pertraukėlė leidžia atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Per pertraukėlę darbuotojai nori atsipūsti, išgerti karštų arba šaltų gėrimų, šiek tiek užkąsti ir pailsėti. Tai pagerina darbuotojų savijautą, didina jų motyvaciją, todėl pasiekiama geresnių darbo rezultatų. „Selecta" pasiūlys geriausią jūsų poreikius atitinkantį sprendimą nepriklausomai nuo to, kiek žmonių dirba jūsų kolektyve.