web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Kavos aparatų nuoma

  Dalinio „Selecta" aptarnavimo paslauga - tai paprasčiausias būdas bet kuriuo paros metu mėgautis šviežia kava. Ši paslauga tinka ir mažiems, ir dideliems žmonių kolektyvams.
  Galite pamiršti kavinuke plikomą kavą, nešvarią virtuvę ir nemalonius ginčus, kam eilė ją virti, kas turi palaikyti švarą. Jums tereikia užpildyti produktų konteinerius ir išimti kavos tirščius.
  Tai juk visiškai paprasta!

  comfort

  „Selecta" automatai padės iš anksto nesiruošiant pavaišinti kava ir svečius, nes jie veikia visą laiką.
  Iš mūsų pagal vieną sąskaitą gausite visus kavai reikalingus produktus ir reikmenis. „Selecta" klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai taip pat pasirūpins ir technine įrenginių priežiūra bei švara ir užtikrins, kad įranga nepriekaištingai veiktų, o jūs galėsite mėgautis šviežia kava ir kitais gėrimais. Taigi Jūs ir Jūsų kolegos savo pagrindiniam darbui galėsite skirti dar daugiau dėmesio, kas gerokai padidins darbo efektyvumą.
  Aptarnavimo sutartį pagal „Comfort" planą galima keisti pagal kliento pageidavimus. Su jumis aptarsime gėrimų ir produktų asortimentą. „Selecta" klientų aptarnavimo skyrius pasirūpins, kad automatuose visada būtų pakankamai produktų ir kitų reikmenų. Kavą ir kitus kavai paruošti reikalingus reikmenis darbuotojai pristatys per kiekvieną priežiūros vizitą, kurio metu taip pat bus atliekami automato valymo darbai. Konsultanto vizitų datos nurodomos su jumis suderintame „Selecta" aptarnavimo grafike.

  coffee

  Paslauga „Coffee" - tai „Selecta" karštų gėrimų automato nuoma.

  „Selecta" darbuotojai parodys, kaip automatą užpildyti ir valyti. Pagal automato nuomos sutartį teikiamos šios paslaugos: nuomojamas automatas, atliekama jo techninė priežiūra ir aprūpinama atsarginėmis dalimis. Kartu su jumis aptarsime automato gėrimų asortimentą. Mes siūlome didelį aukštos kokybės, žinomų gamintojų produktų pasirinkimą.
  „Selecta" klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai paskambins Jums kas mėnesį ir pasirūpins, kad Jūsų automate visada būtų pakankamai produktų ir kitų reikmenų.

  lizingas

  „Selecta" lizingo ir priežiūros paslauga - tai paslauga, kai klientas dėl „Selecta" automato su finansų institucija sudaro lizingo sutartį, o kaip jos priedą - automato priežiūros sutartį su „Selecta" bendrove.
  Lizingo ir priežiūros sutartį galima sudaryti beveik dėl visų „Selecta" gėrimų, užkandžių ir prekių automatų.
  Įrangą prižiūrintį asmenį išmokysime automatą užpildyti ir valyti.
  Už priežiūros mokestį atliekamos šios paslaugos: kartą per metus atliekamas techninis patikrinimas, kartą per metus atliekami techninės priežiūros darbai, remontas (gedimo šalinimas gavus pranešimą apie gedimą) ir atsarginių dalių tiekimas (su tam tikromis išimtimis). Techninio patikrinimo ir kasmetinės techninės priežiūros terminai suderinami su kliento paskirtu už automatą atsakingu asmeniu.

  valymo paslaugos

  „Selecta" valymo paslauga - tai paslauga, kai klientas įsigyja „Selecta" kavos automatą arba sudaro lizingo sutartį su finansų institucija, o su „Selecta" - sutartį dėl automato valymo.
  „Selecta" klientų aptarnavimo skyriaus konsultantas nustatytą dieną pagal „Selecta" pateiktą aptarnavimo grafiką atlieka automato valymo darbus. Į valymo paslaugas įeina produktų žarnų, filtrų ir virintuvų plovimas bei vandens temperatūros, produktų ir skysčių dozavimo patikrinimas.
  Kliento paskirtas automatą prižiūrintis asmuo išmokomas, kaip automatą užpildyti ir kaip kasdien jį valyti. „Selecta" valymo sutartis neapima techninės automatų priežiūros ir atsarginių dalių tiekimo.