web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Horeca

  „Horeca" - tai profesionalams skirtas paslaugų paketas, kuris padės padidinti specialių kavos rūšių pardavimus ir rentabilumą bei sutaupyti darbo laiko bei išlaidų personalui.
  „Horeca" - tai naujausios technologijos aparatai, kuriais galima paruošti įvairiausių rūšių kavą, aukščiausios kokybės žaliavos, techninė priežiūra ir lanksčios finansavimo galimybės.
  Su viešojo maitinimo įstaigoms skirtu „Selecta" kavos aparatu bet kas gali greitai ir lengvai paruošti kokybišką ir skanią kavą bei kavos gėrimus, nes visi jų receptai yra įrašyti automato programoje.
  Vienas automatas gali paruošti apie 12 skirtingų karštų gėrimų: įprastą espreso, dvigubą espreso, kapučino kavą, "caffè latte", "moką", kakavą, kakavą su pienu, karštą vandenį, arbatą.
  Aparatus galima nusipirkti, išsinuomoti, sudaryti lizingo su priežiūros paslauga sutartį. Mes pasirūpinsime aparato įrengimu, išmokysime juo naudotis, pagal susitarimą galime tiekti atsargines dalis, atlikti techninę priežiūrą ir kasmetinį patikrinimą.
  Kartu su jumis aptarsime ir gėrimų asortimentą, kuris patenkintų jūsų klientų poreikius. „Selecta" klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai paskambins jums kas mėnesį arba kitu su jumis suderintu laiku dėl produktų ir kitų reikmenų tiekimo. Taip pat suteiksime papildomos informacijos ir jūsų kavos pardavimus skatinančios reklaminės medžiagos.