web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Šalti užkandžiai

 • Kodėl Verta Rinktis Užkandžių Automatus Iš Selecta?

   Aukštos Kokybės Šalti Užkandžiai Iš Selecta Automatų

  Šalti užkandžiai iš Selecta užkandžių automato leis atsikvėpti ir pasimėgauti laisva akimirka. Stilingi ir funkcionalūs Selecta užkandžių automatai talpina tiek skardines, butelius, tiek įvairiausius šaltus užkandžius. Taigi, jeigu norite atsigaivinti ar užkasti, Selecta užkandžių automatas leis rinktis iš daugybės skanių užkandžių ir gėrimų.

  Kodėl Verta Pirkti Šaltų Užkandžių Automatą Iš Selecta?

  Selecta yra savo srities ekspertė ir žino ko reikia norint atsigauti įtempto darbo metu. Todėl nusipirkę skanų ir subalansuotą užkandį iš, savo funkcionalumu ir dizainu traukiančio, Selecta automato greitai atgausite reikiamas jėgas tęsti tolimesniems dienos darbams. O pasirinkimo įvairovė patenkins net išrankiausią skonį.

  Taip pat, Selecta gali ne tik išnuomoti šaltų užkandžių automatą, bet ir pripildyti jį populiariausiais ir klientų mėgstamais užkandžiais. Daugiau jokio stovėjimo parduotuvės eilėje, iš automato galite greitai nusipirkti norimą šaltą užkandį ar gėrimą. Šalti užkandžiai lengvai pasiekiami iš Selecta užkandžių automato.

  Šalti Užkandžiai Iš Selecta Užkandžių Automato Leis Pasimėgauti Akimirka

  Lentynėlės mūsų šaltų užkandių automatuose yra išdėliotos taip, kad pirkėjas gerai matytų produktą. Toks produktų lentynų išdėliojimas leidžia tiek lengvai papildyti automatą, keisti užkandžių išdėliojimč, tiek jį valyti.

  Automatas grąžina pinigus, jeigu norima prekė neiškrito arba jos nėra, taip pat duodą grąžą.

  Jei ieškote aukštos kokybės užkandžių pardavimo automatų, rinkitės Selecta. Šiuo metu įmonė veikia 22 šalyse ir didžiuojasi būdama didžiausia Europoje kavos, užkandžių, gaiviųjų gėrimų prekybos automatų ir kavos aparatų gamintoja ir nuomotoja.
  Mes siūlome platų, energiją taupančių ir sertifikuotų užkandžių aparatų pasirinkimą. Vos keli mygtuko apspaudimai ir galite mėgautis skaniais užkandiais ir gėrimais.
  Kuo Selecta skiriasi nuo kitų įmonių? Mes ne tik siūlome platų funkcionalių, stilingų ir puikiai veikiančių užkandžių automatų pasirinkimą, bet ir rūpinamės jų priežiūra.

  Prireikus pripildome juos reikiamais gėrimais ir šaltais užkandžiais. O aparatams sugedus greitai ir operatyviai juos pataisome. Vos vienas skambutis ir mūsų kvalifikuoti ekspertai greitai sutvarkys iškilusius nesklandumus.

  Taigi, jeigu ieškote šaltų užkandžių, kavos ar vandens automato biurui, universitetui, oro uostui ar kitai viešai erdvei Selecta pasiūlys jums tinkamiausią variantą. Mūsų puslapyje rasite visą reikiamą informaciją. Šalti užkandžiai idealiai tinka biurams ir kitoms viešoms erdvėms.

  Jeigu turite daugiau klausimų susisiekite su mumis.