web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Šaltų gėrimų automatai

 • Gazuotas vanduo iš Selecta leis Jums akimirksniu numalšinti troškulį

   Selecta siūlo platų šaltų užkandžių ir gazuoto vandens aparatų nuomai pasirinkimą jūsų įmonei. Tad jeigu užsisakote aparatus nuomai iš Selecta, galite būti užtikrinti aukšta jų kokybe, bei būti tikri, kad rasite platų tiek karštų, tiek šaltų gėrimų aparatų nuomai pasirinkimą. Pasimėgaukite gaiviaisiais gėrimais iš stilingų ir novatoriškų Selecta gazuoto vandens, gaiviųjų gėrimų ir kavos aparatų.

  Aukštos kokybės Selecta aparatai ne tik puikiai veikia ir leidžia mėgautis skaniais gėrimais, bet ir taupo energiją. Be to, kiekvienas aparatas yra parenkamas taip, kad atitiktų jūsų biuro poreikius. Galite rinktis iš:

  • Kavos aparatų
  • Gazuoto vandens aparatų
  • Šaltų užkandžių aparatų
  • Vandens aušintuvų

  Gazuotas vanduo iš Selecta – būtent tai ko reikia Jūsų biurui

  Viena iš priežasčių kodėl dauguma mėgaujasi Selecta gazuotu vandeniu yra ta, kad visi gėrimai- tiek gazuotas vanduo, tiek kiti gėrimai, yra patiekiami iš geriausių ir populiarių prekės ženklų. Todėl jei renkatės aparatus iš Selecta, galite būti užtikrinti, kad skanaujate aukščiausios kokybės gėrimus.

  Gazuotas vanduo troškuliui numalšinti

  Gazuotas vanduo yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų gėrimų biurams, tačiau Selecta siūlo ir platų gaiviųjų gėrimų pasirinkimą tokį kaip Coca Cola ir Coca Cola Zero, bei daugelį kitų. Mūsų aparatai gali būti pripildyti energetiniais gėrimais, sultimis, pieno kokteiliais ir kitais gaiviaisiais gėrimais. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir poreikių.

  Šaltais rudens ir žiemos mėnesiais siūlome pasimėgauti karštais gėrimais iš Selecta aparatų. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti skanios, karštos Miofino kavos, bei daugelį kitų kavos, bei arbatos gėrimų.

  Jei norite kokybės rinkitės aparatus nuomai iš Selecta

  Mes esame įsikūrę daugiau nei 22-jose šalyse ir didžiuojamės būdami didžiausia aparatų nuomos įmone Europoje. Taigi, jeigu ieškote kokybiško aparato savo biurui, parduotuvei ar kitai viešai erdvei, mes tikrai pasiūlysime jums tinkantį variantą.

  Selecta dirba laikydamasi aukščiausių etikos bei darnaus vystimosi standartų. Todėl tik pas mus rasite sertifikuotus produktus, kurie taupo energiją. Gazuotas vanduo puikiai papildys jūsų biurą ir leis atsigaivinti norimu metu.

  Vos keli mygtukų paspaudimai ir jau galite mėgautis šaltais užkandžiais, gaiviaisiais gėrimais arba kava.

  Jeigu norite gardžiuotis karštais gėrimais mes rekomenduojame Miofino kavą - tai puikiai subalansuotas kavos gėrimas specialiai sukurtas kavos aparatams. O Selecta kavos aparatai užtikrins, kad tik keliais mygtukų paspaudimais gautumėte pačią skaniausią kavą.

  Mūsų darbas yra mūsų aistra, todėl jei ieškote įmonės kuri puikiai išmano savo darbą ir siūlo aukščiausios kokybės aparatus - rinkitės Selecta. Susisiekite su mumis ir mūsų ekspertai patars koks aparatas geriausiai tiktų jūsų patalpoms.

  Beje, Selecta taip pat siūlo šaltų užkandžių automatus, bei vandens aušintuvus. Apsilankykite mūsų puslapyje ir išsirinkite labiausiai tinkantį aparatą nuomai.