web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Kavos aparatai biurams

 • Išsinuomokite Selecta Kavos Aparatą Ir Mėgaukitės Skania Kava Jau Dabar

   Geriausias būdas pradėti rytą yra su puodeliu karštos, aromatingos,garuojančios kavos. Jeigu norite greitai paruošto puodelio subtilaus skonio kavos, iššinuomokite Selecta kavos aparatą. Selecta yra tikri kavos ruošimo ekspertai, o jų elegantiški ir funcionalūs kavos aparatai patiekia skaniausią kavą.

  Naudotis šiais kavos aparatais yra labai paprasta. Vos keli mygtuko paspaudimai ir jau galite mėgautis jūsų mėgstamausia kava. Daryti kavą su vienu iš Selecta kavos aparatų yra paprasta todėl, kad jis jau yra užprogramuotas pateikti tinkamos temperatūtos, puikiai subalansuotą kavos mišinį. Taigi nesvarb ar norite arbatos, kapučino ar kavos su pienu - jūsų noras yra Selecta kavos aparato įsakymas.

  Aukščiausios Kokybės Selecta Kavos Aparatai

  Selecta siūlo rintis iš daugybės kavos aparatų nuomai. Mes turime tiek buitinius kavos aparatus (kurie nereikalauja daug vietos ir gali būti statomi ant lygaus stalviršio), tiek ant grindų statomus kavos aparatus.

  Pavyzdžiui, Selecta buitiniai kavos aparatai nuomai yra ypač stilingi ir funkcionalūs. Be to, galite rinktis iš daugybės kavos mišinių. Tik keli paspaudimai lietimui jautriam ekranui ir jūsų mėgstama kava bus patiekta vos per keletą sekundžių. Taip pat galite pasirikti tiek kavos stiprumą, tiek cukraus ir pieno kiekį.

  Kavos aparatai patiekia ne tik kavą bet ir arbatą arbą sriubą/ sultinį. Taigi visada turėsite iš ko rinktis.

  Naujausios technologijos leidžia pristatyti ekologiškus A+ energijos efektyvumo klasės kavos aparatus, kurie taupo energiją. Taigi dabar galite ne tik gerti skanią kavą, bet ir džiaugtis mažesne sąskaita.

  Mums, kokybė visada yra pirmoje vietoje, todėl kviečiame paragauti gardžių Miofino kavos mišinių. Jie buvo specialiai sukurti ir puikiai tinka naudoti kartu su mūsų kavos aparatais. Miofino kavos mišiniai yra kelių rūšių ir patenkins net išrankiausią skonį. Kaip ir minėjome, vos keli mygtuko paspaudimai ir jūs tampate barista ruošiančiu skaniausią kavą.

  Taip pat, apžiūrėtike kitus apparatus, mes galime pasiūlyti ne tik kavos apparatus, bet ir užkandžių, šaltų gėrimų ir geriamo vandens apparatus.

  Padovanokite sau puikias akimirkas kartu su Selecta kavos aparatu.