web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Pardavimo automatai

 • Kavos Automatai

  Selecta yra kavos aparatų nuomos ekspertė. Jūsų biurui siūlome platų patikimų užkandžių automatų ir kavos aparatų asortimentą.

  Mūsų siūlomi kokybiški kavos bei užkandžių aparatai yra patikimi ir parinkti vadovaujantis aukštais kokybės reikalavimais, kad jūsų biure veiktų nepriekaištingai. Mūsų siūlomas asortimentas yra:

  Kavos aparatų nuoma
  • Šaltų gėrimų automatų nuoma
  • Užkandžių automatų nuoma
  • Geriamo vandens aparatų nuoma.

  Kodėl verta nuomotis pardavimo automatą iš UAB BCH Lithuania?

  Selecta siūlo didžiausią pardavimo automatų ir kavos aparatų nuomos pasirinkimą. Todėl Selecta yra pats tinkamiausias partneris jūsų biurui. Savo paslaugas Selecta teikia daugiau nei 22-jose valstybėse, tad esame didžiausia įmonė, siūlanti kavos aparatų ir pardavimo automatų nuomą.

  Jūsų nuomojamą aparatą nuolatos atnaujinsime naujausiais produktais, užtikrindami visapusį pasitenkinimą užkandžių ar kavos asortimentu automate. Mūsų pačių miofino kavos mišinys leis pasijusti tarsi būtumėte kavinėje, ir geriate baristos ką tik paruoštą kvapnią kavą, kad ir kur bebūtumėte.

  Pardavimo automatų Sprendimai Jūsų verslui

  Selecta kelia sau nuoseklaus vystymosi tikslus, taip užtikrindama ir skatindama etiško verslo praktiką. Mūsų tikslas yra pasiūlyti jums energiją taupančius pardavimo automatus bei jų nuomą, taip pat ir sertifikuotus produktus: kavos pupeles, kavos aparatus, cukrų ir arbatą.

  Atsigaivinkite savo biure. Išsirinkite ir išsinuomokite kokybiškus pardavimo automatus, kuriuos jums siūlo Selecta!

  Daugiau informacijos:

  Tel. +370 5 240 4343
  info@lt.selecta.com