web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Kavos gėrimų receptai

  Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra toks greitas, kad kartais atrodo, jog nebeužteka net 24 valandų per parą visiems planams įgyvendinti...

  Todėl kiekvienas kavos mylėtojas turėtų vertinti tą akimirką, kai galima atsikvėpti nuo visų rūpesčių ir mėgautis puodeliu gardžios kavos... Kiekvienam momentui, Miofino gali pasiūlyti įvairiausių skonių kavos: švelnaus, sodraus arba stipraus. Pasitikėkite, mūsų bei Miofino kavos kompetencija ir susikursite sau šventę.

  Puikus aromatas. Puikus skonis. Nuostabi kava.

  Espresso kava

  Espresso yra stipri kava, kurios paviršių dengia kreminė riešutų spalvos puta. Klasikinės espresso kavos kiekis puodelyje : 25-35 ml.

  Cappuccino kava

  Pagaminta iš 1/3 kavos, 1/3 karšto pieno ir 1/3 švelnios pieno putos : turbūt nedaug pasaulyje yra žmonių, kurie nebūtų ragavę šio gėrimo.

  Latte kava

  Tai vienas populiariausių kavos su pienu gėrimų pasaulyje. Espresso sumaišytas su karštu pienu ir lengva pieno puta ant viršaus. Yra švelnesnio skonio nei Cappuccino, dažniausiai patiekiamas aukštose taurėse.

  Latte macchiato kava

  Mėgstate kavą su pienu? Tuomet latte macchiato kaip tik jums! Šis gėrimas sudarytas iš espresso, 2/3 karšto pieno ir kreminės pieno putos viršuje. Patiekiama aukštoje taurėje.

  Macchiato kava

  Espresso su truputėliu pieno putos. Patiekiama espresso puodelyje.

  Americano

  Jeigu mėgstate juodą kavą, o espresso kava jums yra per stipri, tokiu atveju, siūlome rinktis Americano kavą! Ji sudaryta iš dvigubos espresso kavos į kurią dar atskirai yra įpilama karšto vandens.

  Mocha kava

  Negalite pasirinkti ko labiau norėtumėte: kavos ar šokoladinio gėrimo? Paragaukite kavos Mocha, kurioje rasite jau paminėtus ingredientus papildomai pagardintus karšto pieno puta.

  Išsirinkite norimas miofino kavas mėgstamiems kavos gėrimams pasigaminti.