web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Mūsų kompetencija

  Kasmet visoje Selecta grupėje parduodame daugiau nei 1,2 milijardų puodelių kavos. Turime sukaupę neįkainuojamą žinių bagažą apie kavą ir jos paruošimo būdus.

   

  Tinkamų kavos pupelių pasirinkimas

  Kavamedžiai auga tropinio klimato šalyse išsidėsčiusiose aplink ekvatorių. Mes atsirenkame savo asortimente naudojamas kavos pupeles iš daugybės kavos augintojų esančių visame pasaulyje, kurių tiekiama kava atspindi kiekvieno regiono specifiką, kvapus, skonius. Kad atitiktume kiekvieno vartotojo poreikius, sukūrėme miofino kavos mišinius, kurie visada yra puikios kokybės ir suteikia kavos mylėtojams daugybę malonių akimirkų.

  Įsigydami kavą iš miofino kavos skrudintojų, keliame jiems ypač aukštus reikalavimus. Norime visada turėti tik aukščiausios kokybės kavos pupeles. Tai vertina daugiau nei 5 milijonai vartotojų, kuriuos "Selecta" grupė aptarnauja kasdien.

  Vartotojų supratimas

  Gyvenimas keičiasi kartu keisdamas ir vartojų poreikius bei supratimą apie tai, kokios kavos jie tikisi. Mes, nuolat domimės kava ir jos vartojimo tendencijomis, suprantame, kad vartotojai vertina ne tik kavos skonį, aromatą, bet ir kavos pateikimo būdą bei skirtingus kavos gėrimus , kuriuos galime pasiūlyti su įvairiausiais priedais. Vieniems kava asocijuojasi tik su espresso, kitiems tai latte, cappuccino. Mes, Selecta, siūlome viską ko tik vartotojui gali prireikti už prieinamą kainą.

  Nuostabaus skonio kavos puodelis iš "Selecta" kavos aparato

  Tinkamas kavos pasirinkimas ir patiekimas vartotojui yra svarbiausias dalykas. Mūsų kavos aparatai yra sukalibruoti taip, kad kiekvieną kartą gėrimas būtų patiektas tinkamos temperatūros, kava būtų sumalta teisingai, gėrimo normos atitiktų visus receptus. Tai padeda užtikrinti daugiau nei 1000 "Selecta" grupės technikų, kurie kasdieną rūpinasi kavos kokybe.