web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Miofino kavos kampelis

  Miofino kavos kampelis sukurtas remiantis itališko Espresso kavos baro koncepcija. Išskirtinė Miofino kavos kokybė leis Jums mėgautis nuostabaus skonio Espresso, Cappuccino ar Latte kava kiekvieną dieną.

  Miofino kavos kampelyje kava gali būti mokama arba nemokama. Atsiskaityti už kavą galima grynais arba mokėjimo kortelėmis.

  Miofino kavos kampelio lankstinukas. 

  Pažangiausias dizainas ir technologijos

   

  Miofino kavos kampeliui atrinkti modernaus dizaino kavos aparatai, ruošiantys tik pačią geriausią kavą.

  Miofino kavos baras gali būti 3 dydžių: 90, 120 ir 150 cm. Išskirtinio dizaino Miofino kavos kampelyje jaukiai praleisite savo kavos pertraukėlę.

  Miofino kavos kampelis - 90 cm

  90 cm Miofino kavos kampelis su kavos aparatu, stoveliu puodeliams, cukrui, arbatai, maišyklėms ir servetėlėms. Stilingo dizaino aparatas per dieną pagamina 30 - 100 puodelių nuostabaus skonio kavos.

  Miofino kavos kampelis - 120 cm

  120 cm Miofino kavos kampelis su kavos aparatu, stoveliu puodeliams, cukrui, arbatai, maišyklėms ir servetėlėms. Kavos aparatas per dieną pagamina 40-100 puodelių nuostabaus skonio espresso, latte ar cappuccino kavos su šviežiu pienu.

  Miofino kavos kampelis - 150 cm

  150 cm Miofino kavos kampelis su kavos aparatu, stoveliu puodeliams, cukrui, arbatai, maišyklėms ir servetėlėms. Tinkamiausias vidutiniams ir dideliems ofisams. Šis aukšto lygio kavos aparatas per dieną pagamina 80-200 puodelių Espresso, Cappuccino, Macchiato, Latte kavos su šviežiu pienu.

  Miofino kavos kampelio lankstinukas.

  Kaip itališkame espresso kavos bare

  Miofino kavos kampelyje kiekviena Jūsų diena prasidės nuo tobulo skonio Espresso, Cappuccino, Latte ar Macchiato kavos. Jausitės kaip apsilankę tikrame itališkame Espresso kavos bare.

  Miofino kavą pristatome daugiau nei 5 milijonams klientų kiekvieną dieną.

  Kavos gamyba – ilgas ir subtilus procesas. Kavos pupelės kruopščiai atrenkamos iš viso pasaulio. Tuomet kavos meistrai jas maišo ir kuria įvairaus skonio kavos mišinius.

  Kiekviename kavos puodelyje slypi begalinis Miofino kavos gamintojų atsidavimas, kantrybė ir profesiniai įgūdžiai. Kavos ekspertai atrenka tik pačias geriausias kavos pupeles iš pasaulyje pirmaujančių kavos auginimo regionų. Pasitelkus patikimiausius Europos kavos žinovus, pupelės skrudinamos, malamos ir testuojamos, viskas tam, kad Miofino kava būtų tobula.

  Su šia kava galima ruošti įvairius kavos gėrimus:

  • kreminę Cappuccino,
  • stipriąją Esspresso Macchiato,
  • švelniąją Latte ir t.t.

  Miofino kavos kampelio lankstinukas.