web tracking
Call us:+370 5 240 43 43
 • Tobulo skonio Miofino kava

  Kiekviename  kavos puodelyje slypi begalinis Miofino kavos gamintojų atsidavimas, kantrybė ir profesiniai įgūdžiai. Kavos ekspertai atrenka tik pačias geriausias kavos pupeles iš pasaulyje pirmaujančių kavos auginimo regionų. Pasitelkus patikimiausius Europos kavos žinovus, pupelės skrudinamos, malamos ir testuojamos, viskas tam, kad Miofino kava būtų tobula.

  Miofino kavos pupelės turi vieną labai svarbų ingredientą - aistrą. Nesvarbu kur bebūtumėte: biure, traukinyje ar oro uoste - miofino suteiks galimybę mėgautis akimirka bet kuriuo momentu.

  Mes, Selecta, siūlome mėgautis šia puikia kava iš savo aukštos kokybės kavos pardavimo automatų.

  Mėgaukitės gyvenimu! Džiaukitės kiekvienu jo momentu! Mėgaukitės miofino!

  Mūsų identitetas

  Gyvenimas, kaip ir kavos mėgėjų poreikiai, keičiasi. Tam esame mes, kad pasiūlytumėme įvairiausius sprendimus, kad galėtumėte mėgautis plačiu asortimentu miofino kavos kada tik norite. Mūsų specialistai rūpinasi, kad kiekvienas kavos puodelis būtų pateikiamas aukščiausios kokybės ir atitiktų kiekvieno vartotojo poreikius.

  Mūsų siūlomų miofino kavos rūšių asortimentas labai platus, todėl tikime, kad rasite savo skonį atitinkančią rūšį tiek biure, tiek universitete ar kitose vietose.

  Miofino kavos ekspertai rūpestingai atrenka kavos pupeles, jas skrudina, sumala ir paruošia tobulus kavos mišinius! O mūsų kavos aparatai pagamina miofino kavą tokią, kokia ji ir turi būti!

  Mūsų asmenybė

  Mes esame atsidavę tam ką darome : neskaičiuojame savo laiko vykdami pas jus ir siūlydami puikios kokybės ir skonio kavą.

  Mes esame pasišventę: nuosekliai laikomės savo tikslo rinktis tik aukščiausios kokybės ingredientus gaminant kiekvieną puodelį kavos.

  Esame atviri: išmanome viską, kas susiję su kava ir tuo dalijamės su Jumis.

  Esame modernūs: žinome, kad kava turi ilgą istoriją, bet tuo pačiu žinome, kad gyvenimas bei klientų poreikiai keičiasi, todėl visada skubame pristatyti naujienas savo vartotojams!